Zbiórkę można wesprzeć we wrześniu i październiku przed naszymi spektaklami.

grafika fundacja Mam Marzenie
Jesteśmy świeżo po rozpoznaniu marzenia Oliwki. Marzycielka ma 17 lat. Ma duszę sportowca. Oliwia jest świetną pływaczką – od dziecka trenuje ten sport, pływa stylem „delfin”. Wygrała już niejedne mistrzostwa i ma sporo medali w tej dziedzinie. Brawo! W przyszłości Oliwka chciałaby połączyć talent i pasję z pracą. Chciałaby zostać ratownikiem wodnym. Jeśli chodzi o inne aktywności, to dodatkowo dziewczynka uwielbia i uprawia łyżwiarstwo figurowe. To musi być ciekawe doświadczenie!

Razem z rodziną kocha oglądać sporty w telewizji jak i na żywo, a szczególnie żużel. Ma nawet filmik z dedykacją od jednego z głównych zawodników – Bartosza Zmarzlika.

A co jest jej marzeniem? Oczywiście coś związanego ze sportem. Oliwia chciałaby pojechać do Chorwacji, gdzie będzie mogła spróbować sportów wodnych i nurkowania. To coś, czego nie może doświadczyć na co dzień.

Wolontariusze Fundacji Mam Marzenie będą obecni przed naszymi spektaklami na Dużej Scenie przez cały wrzesień, a także podczas najbliższych grań spektaklu „Spartakus. Miłość w czasach zarazy” 21-23 października.

Oliwko! Jesteś super dziewczyną, masz piękne pasje i marzenia. Trzymamy mocno kciuki za to, aby Twój wymarzony wyjazd spełnił się jak najszybciej!

Fundacja Mam Marzenie – marzenie Oliwii można wesprzeć [tutaj].

 

 

Ads

facebook