Kto z nas pomyślałby jeszcze miesiąc temu, że rzeczywistość zmieni się tak gwałtownie… Dziś nasza boska „Beata” chwytałaby za serce publiczność podczas 41. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu – z wiadomych przyczyn do tego nie dojdzie. Ale mamy dla Was dobre wieści!
beata_twarze

Organizatorzy PPA, wrocławski Teatr Capitol postanowii zrekompensować widzom odwołanie festiwalu. Codziennie, od 20 do 29 marca (w dniach, w których odbywałby się przegląd) na specjalnym, festiwalowym kanale YouTube, oficjalnej stronie przeglądu oraz stronie na Facebooku, prowadzona jest festiwalowa „wirusowa telewizja”, w której można usłyszeć relację z 41. PPA, który się nie odbył. „Pragniemy prezentować twórczość zaproszonych artystów, prowokować rozmowy online z publicznością, wspominać poprzednie edycje festiwalu itd.” – piszą organizatorzy.

Teatr Współczesny w Szczecinie także będzie miał w tym swój udział. Zajrzyjcie koniecznie dziś (24 marca) o godz. 19:00 na stronę Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Szykujemy tam dla Was niespodziankę i obiecujemy, że na Waszych ustach pojawi się uśmiech – a tego nam wszystkim potrzeba w tym szczególnym czasie. Do zobaczenia!

Ads

facebook