Dla wszystkich, którzy czują się ciut zagubieni – przedstawiamy dziś garść informacji dotyczących zwrotów i wymiany biletów.
Zdjęcie kasy i biletów do Teatru Współczesnego, fot. P. Nykowski
Jeśli bilety zostały zakupione online i chcą Państwo dokonać zwrotu, prosimy o kontakt mailowy (w mailu prosimy o informację o tym, że zależy Państwu na zwrocie oraz o podanie numeru konta bankowego) – zwrot pieniędzy wpłynie na konto. Oczywiście zakupionych wcześniej biletów nie trzeba zwracać, możliwa jest również wymiana na voucher do wykorzystania w późniejszym terminie.

Jeśli bilety zostały zakupione w kasie, zwrotu dokonać należy również w kasie (zdjęcie niestety nie wystarczy, potrzebujemy bilety). Także w tym przypadku możliwa jest wymiana biletu na voucher (będzie można go odebrać w kasie).
Najważniejsze: jeśli z różnych przyczyn nie mogą Państwo przyjść do kasy w najbliższym czasie, potrzebujemy chociaż informację, jaką Państwo podjęli decyzję w sprawie biletów.
Prosimy o kontakt pod numerem 91 489 23 23 lub piszcie mailowo – na adres bow@wspolczesny.szczecin.pl, pomożemy ze wszystkim.

Ads

facebook