Praca w teatrze

różowa grafika z napisem: "praca, ogłoszenie" z logo Teatru Współczesnego

W związku z rozszerzeniem pól działalności teatru poszukujemy specjalistki / specjalisty ds. koordynacji projektów, która / który stanie się częścią zespołu Teatru Współczesnego.

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: [email protected] w terminie do 25 października.

STANOWISKO: KOORDYNATOR/KOORDYNATORKA PROJEKTÓW

Oferujemy:

- umowę o pracę;

- wynagrodzenie 5000 – 6000 brutto;

- możliwość dodatkowego wynagrodzenia okresowego w ramach środków pozyskanych z grantów za czynności związane z realizacją projektów;

- możliwość tworzenia autorskich koncepcji projektów teatralnych.

Główny zakres zadań:

- opracowywanie, składanie i rozliczanie wniosków grantowych w teatrze;

- koordynowanie projektów, ze szczególnym uwzględnieniem festiwalu Kontrapunkt;

- rozwijanie kontaktów i współpracy z innymi instytucjami, szczególnie z regionu zachodnio-pomorskiego i terenów przygranicznych objętych euroregionem „Pomerania”;

- pozyskiwanie funduszy zewnętrznych na realizację projektów teatralnych;

- aktywny udział w realizacji zadań zespołu komunikacji.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe;

- doświadczenie w pisaniu wniosków grantowych, np. wniosków dotacyjnych w konkursach MKiDN;

- mile widziane doświadczenie pracy w instytucji kultury lub organizacji pozarządowej;

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

- sumienność, obowiązkowość, umiejętność pracy w zespole;

➡ CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: [email protected] do 25 października.

Do CV prosimy dołączyć klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

utworzono: 11.10.2024 - 12:00